Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Aktualności

Kolejny sukces członków SKN Analitycy!W dniach 17-18 maja 2018 r. członkinie naszego Koła Naukowego, Natalia Chorąży i Oksana Urbanskaya uczestniczyły w XXIII Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Natalia wygłosiła referat nt. zakazu handlu w niedziele i jego nieoczekiwane konsekwencje dla przedsiębiorstw. Natomiast Oksana pracę nt. innowacyjnych modeli biznesowych w sektorze MŚP, która zapewniła jej I miejsce!!! Gratuluję ogromnego sukcesu Oksanie i debiutu Natalii. W imieniu SKN życzę dalszych sukcesów naukowych
Robert Grabowski, przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"Projekt "PRZEDSIĘBIORCZAKI." byłego przewodniczącego SKN Analitycy !


25.04.2017 12:17

Od lutego projektem "PRZEDSIĘBIORCZAKI." kieruje były przewodniczaćy SKN Piotr Kowalik. Wraz z grupą studentów z SKN Compertus UE w Poznaniu starają się za jego pomocą przeciwstawić niedostatecznej edukacji w zakresie przedsiębiorczości na etapie wczesnoszkolnym. Projekt ma charakter warsztatów edukacyjnych skierowanych do uczniów klas 3 w czterech wybranych szkołach podstawowych w Poznaniu. Podczas przeprowadzonych spotkań studenci Uniwersytetu Ekonomicznego postarają się zainteresować uczniów tematyką przedsiębiorczości przy wykorzystaniu autorskich zabaw oraz nowoczesnych technologii m.in. smartfonów. Scenariusz zajęć opracowany zostanie ze wsparciem merytorycznym kierownika Katedry Finansów UEP. Szczególna uwaga zwrócona będzie na kształtowanie postaw przedsiębiorczych, naukę zarządzania budżetem oraz przedstawienie nowoczesnych metod oszczędzania. Zachęcamy do obserwowania i kibicowania temu projektowi.

 


obrazek


Robert Grabowski, przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

Współpraca ZUT i ZUS


10.12.2017 12:17

Rozpoczyna się kolejny etap działalności naszego koła za sprawą porozumienia zawartego pomiędzy naszym wydziałem a ZUS. Duży wkład w tym zakresie miała opiekun naszego koła prodziekan ds. nauki Wydziału Ekonomicznego dr hab. inż. Irena Łącka, prof. nadzw.
Porozumienie to zakłada współpracę dydaktyczną, naukową i badawczą obu instytucji i obejmie m.in.:
‒    praktyki i staże studentów, 
‒    studia podyplomowe, 
‒    prowadzenie interdyscyplinarnych badań naukowych przez pracowników ZUT na potrzeby ZUS (przy wykorzystaniu bazy danych ZUS i we współpracy z tą instytucją), 
‒    organizowanie szkoleń różnego typu (np. dotyczących zarządzania, organizacji, systemów zabezpieczania), warsztatów dla studentów, pracowników obu instytucji
‒    organizowanie konferencji,
‒    realizowanie wspólnych projektów itd. 
Istotą współpracy jest stworzenie praktycznego połączenia świata nauki ze światem praktyki, koordynowanie działań edukacyjnych, szkoleń i konferencji. Obie strony mają szanse dużo zyskać na współpracy w tak ważnej dziedzinie jaką są zabezpieczenia społeczne.
Koordynatorem współpracy między ZUT a ZUS jest dr Elwira Leśna-Wierszołowicz z Wydziału Ekonomicznego, dodatkowych informacji udziela także prodziekan ds. nauki Wydziału Ekonomicznego dr hab. inż. Irena Łącka, prof. nadzw.
Karol Bondar, wice-przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

W kilku słowach o III Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych ZUT w Szczecinie ! [foto]26.11.2017 22:30 

Tegoroczna edycja sesji SKN w Szczecinie odbyła się w typowo jesiennej aurze. Nie wpłynęło to jednak na chęci studentów, ponieważ było aż 11 wystąpień. Zaskakującym faktem był brak trzeciego miejsca. Była jedynie pierwsza i druga lokata oraz dwa wyróżnienia. My naturalnie zwróciliśmy uwagę na Blok Ekonomiczny, gdzie nasze koło reprezentowało 2 członków. Julia Hoffmann w ciekawy sposób przedstawiła swoją pracę zatytułowaną "Szanse i zagrożenia inwestycyjne na przykładzie walut kryptograficznych" zdobywając tym samym pierwsze miejsce. Robert Grabowski przybliżył nam wiedzę z zakresu ekonomii społecznej prezentując swoją pracę "Ocena wpływu instytucji ekonomii społecznej na proces rozwiązywania problemów społeczno-ekonomicznych w środowiskach marginalizowanych na przykładzie Spółdzielni Socjalnej w Rodzinie". Jego wysiłek został doceniony wyróżnieniem.  
Ze swojej strony mogę dodać, że tegoroczny Blok był bardzo ciekawy, a jego uczestnicy zaprezentowali naprawdę solidny warsztat w kwestii autoprezentacji.
Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dzisiejszego wydarzenia dostępnej w galerii
Karol Bondar, wice-przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

Zmiana zarządu i zakończenie roku akademickiego 2016/2017 !


03.07.2017 19:15

Miniony rok akademicki 2016/17 dostarczył nam wielu wyzwań,ale również mnóstwo satysfakcji wynikającej z ich realizacji! To w tym roku ruszyliśmy z naszą stroną internetową oraz fanpagem na Facebook'u, dzięki którym jesteście na bieżąco z informacjami nt. naszych inicjatyw oraz wydarzeń na Wydziale Ekonomicznym! Zdobyte doświadczenie oraz nowe pomysły wpłyną z pewnością na nowe plany, które zarząd i przyszli członkowie będą realizować z jeszcze większym rozmachem.
Zakończenie roku w tym wypadku wiązało się także ze zmianami kadrowymi. Rolę przewodniczącego, po ustępującym Piotrze Kowalik objął dotychczasowy wiceprzewodniczący Robert Grabowski.
"W gorącym okresie sesji oraz obron prac dyplomowych życzę wszystkim studentom Wydziału Ekonomicznego ZUT w Szczecinie powodzenia oraz owocnych pod względem nowych kontaktów oraz doświadczeń wakacji! Życzę również SKN Analitycy by rozwijało się dalej i aby o jego inicjatywach było głośno w całym regionie!
Z pozdrowieniami,
Piotr Kowalik "
Piotr Kowalik, przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

Sukces naszej członkini na Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie! 


22.05.2017 21:15

Członkini naszego Koła Naukowego Oksana Urbanskaya  w dniach 15-16 maja 2017 r.
brała udział w Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona
Kołłątaja w Krakowie. Referat dotyczący badań nad jakością oferty edukacyjnej studiów wyższych oraz zgłębienia problematyki w obszarze doboru oferty kierunków studiów do potrzeb rynkowych znalazło aprobatę wśród członków jury. Efektem tego Oksana za wygłoszenie swojego referatu podczas sesji zajęła I miejsce. Gratulację Oksana i w imieniu SKN życzymy Tobie dalszych sukcesów naukowych.

Piotr Kowalik, przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

Zapraszamy na dyskusję otwartą "Czy Polska jest przygotowana na globalne wyzwania rozwojowe?"!


10.05.2017 21:15

obrazek


 


Globalne wyzwania rozwojowe dla Polski to jeden z tych obszarów tematycznych, które są fundamentem ciekawych i bogatych pod względem merytorycznym dyskusji. W ramach spotkania szczegółowo zostanie poruszony temat:
  1. "Zmiany klimatyczne, bariery energetyczno-ekologiczne".

Dyskusja  dotyczyć będzie nakreślenia rodzaju, skali i głębokości oddziaływania globalnych wyzwań rozwojowych na polska gospodarkę – początkowo w szerokim ujęciu, z wykorzystaniem metod inwentycznych, np. metodą burzy mózgów, diagramu Ishikawy (diagramu ryby). Następnie uczestnicy spotkania postarają się  podyskutować nad szczegółowym tematem dot. zmian klimatycznych i roli barier energetyczno-ekologicznych, odpowiadając jednocześnie na następujące pytania:
  • na czym ono polega?
  • jakie są przyczyny i skutki (pozytywne, negatywne) tego zjawiska?
  • w jakim stopniu i zakresie wpływa na polską gospodarkę ?
  • czy nasza gospodarka jest w stanie na nie zareagować - nie tylko biernie, ale także z wyprzedzeniem, wykorzystując je np. jako szansę rozwojową ?

Gwarantujemy miłą atmosferę, poczęstunek oraz wysoki poziom merytoryczny, gdyż nad przebiegiem dyskusji czuwać będzie nasza opiekun koła prof. dr hab. inż. Irena Łącka, prof. nadzw. ZUT !
Spotkanie odbędzie się 17 maja na ul.Żołnierskiej 47sali 209 o godz. 15:15 i potrwa do ok. 16:30.


Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

Informacja o Centrum Pieniądza NBP w Warszawie


22.04.2017 15:00
Pieniądz stanowi podstawowy środek wymiany gospodarczej i miernik wartości, ale czy tylko? To również nieodłączny element historii każdego kraju.
Zastanawiałeś się kiedyś:

  • Jak wyglądał proces narodzin pieniądza i bankowości?
  • Jakimi prawami rządził się czarny rynek w okresie PRL-u?
  • Jak wyglądała odbudowa gospodarki rynkowej i systemu bankowego?
  • Chciałbyś zgłębić wiedzę o mechanizmach rynku kapitałowego?
  • Może jesteś ciekaw jak wygląda wnętrze bankomatu i skarbca NBP?


Odwiedź już dziś nowoczesne centrum informacji NBP i uzyskaj informacje na powyższe pytania!


obrazek


Ponadto czeka na ciebie unikalny zbiór 4000 eksponatów rozmieszczonych w 16 salach tematycznych. Tu również będziesz mógł sprawdzić w specjalistycznym laboratorium autentyczność swoich banknotów, podnieść prawdziwą sztabkę złota i poznać tajniki giełdy!
To wszystko i wiele innych atrakcji czeka na ciebie w nowoczesnym Centrum Pieniądza NBP im. S. Skrzypka w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 11/21. Wstęp wolny, choć w przypadku grup zwiedzających wymagana jest rezerwacja, natomiast wizyty indywidualne nie wymagają rezerwacji.

Placówka jest otwarta w następujących godzinach:
wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela: 10.00-18.00
czwartek: 10.00-20.00
poniedziałek - nieczynne


To miejsce łączy historię i przyszłość! Nie zwlekaj dłużej i zacznij już dziś fascynującą podróż do najważniejszych miejsc zawiązanych z historią pieniądza!


Szczegółowe informacje dotyczące działania Centrum znajdziesz na jego stronie internetowej www.cpnbp.pl
Zachęcamy również do obejrzenia filmów prezentujących Centrum Pieniądza NBP:
Przewodnik po Centrum Pieniądza NBP:
https://www.youtube.com/watch?v=b8XHVLf_imU&t=1s 

Centrum Pieniądza NBP - co to za miejsce?
https://www.youtube.com/watch?v=6AHebSVdOJo 

 


 ZAPRASZAMY!!!Robert Grabowski, wiceprzewodniczący Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

Giełda pracy 2017 już niebawem na Uniwersytecie Szczecińskim!


15.03.2017 10:15
Giełdy Pracy to doskonała możliwość bezpośrednich rozmów w murach uczelni:
- dla studentów i absolwentów - z pracodawcami,
- dla pracodawców - z potencjalnymi pracownikami.

Gdzie i kiedy odbędą Giełdy Pracy?
- wtorek - 21 marca 2017 (godz. 9.00-14.00) – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług US – budynek SERVICE INTER-LAB, III piętro
- środa – 22 marca 2017 (godz. 9.00-14.00) – Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US 

Zapraszamy:
- do zgłaszania się na wstępne rozmowy rekrutacyjne, które odbywać się będą w trakcie Giełd 
- na stoiska pracodawców, przy których swobodnie można porozmawiać np. o możliwościach odbywania praktyk/staży, warunkach pracy 
- do udziału w warsztatach prowadzonych przez praktyków

Co ze sobą zabrać?
CV!!!!
Najlepiej sprawdzone wcześniej przez doradców z Akademickiego Biura Karier US

Wydarzenie na facebook'u: https://www.facebook.com/events/466253233762405/ Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"Nowa gazetka tematyczna. Kolejna edycja "Business Hours" już w najbliższą środę! 


27.02.2017 18:44
Od dzisiaj na Wydziale Ekonomicznym przy ul.Żołnierskiej można zapoznać się z nową gazetką tematyczną, którą przygotowali nasi członkowie Paweł Gidlewski oraz Karol Bondar. Tematyka? Oczywiście analiza ekonomiczna, ale nie tylko ;) Zapraszamy do lektury!
Za nami już okres wypoczynku międzysemestralnego, więc warto pomyśleć o tym w jaki sposób wykorzystać swój cenny czas. Dobrą okazją ku temu jest niewątpliwie zbliżające się spotkanie kolejnej, drugiej edycji Business Hours realizowanej przez Katedrę Mikroekonomii i Koło Naukowe AS WNEiZ Uniwersytetu Szczecińskiego. Tematyką przewodnią będzie kreowanie profesjonalnego wizerunku w biznesie. Pod okiem Pani Katarzyny Szczudrawy, doświadczonego trenera biznesu, studenci zapoznają się z tajnikami tworzenia własnego wizerunku, niezbędnego w odniesieniu sukcesu zawodowego.Środa,godz. 8:30, stara aula.Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie na facebook'u: https://www.facebook.com/events/392385147784501/ 


Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"


Ruszamy z cyklem publicystycznym "Naszym okiem"! Opinie studentów na temat najważniejszych  wydarzeń ekonomicznych na świecie już dostępne na naszej stronie!


8.02.2017 19:44
Jak często Drogi Studencie głowiłeś się nad danym artykułem o zagadnieniu ekonomicznym często nie rozumiejąc połowy zawartych w nim terminów lub rezygnowałeś z jego czytania, gdyż był po prostu zbyt nudny? Nasza organizacja wychodzi na przekór Twoim oczekiwaniom, oferując cykl publicystyczny "Naszym okiem". To dzięki niemu dowiesz się w zrozumiały i przyjemny sposób o najważniejszych newsach społecznych i gospodarczych z całego świata! Skąd ta pewność ? Teksty tworzyć będzie studencka brać zrzeszona w naszym kole zaś nad ich treścią merytoryczną czuwać będzie opiekun, prof. dr hab. inż. Irena Łącka. Każda osoba odnosić się będzie do danego zagadnienia w zależności od zakresu zainteresowań, co pozwoli na rzetelną opinie. Serdecznie zapraszamy więc do lektury artykułów, które będą pojawiać się regularnie co piątek. Na pierwszy post oczekujcie już 17.02!

obrazekPiotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

Ruszyła rejestracja na II Interdyscyplinarną Konferencję Studenckich Kół Naukowych w Gdańsku 2017!


21.01.2017 13:20

obrazek


Organizatorem tego wydarzenia są nasi przyjaciele z Gdańska, Koło Naukowe Euroinicjatywa działające na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Nasi członkowie mieli okazję brać udział w pierwszej edycji konferencji, która odniosła bardzo duży sukces. To jedno z nielicznych wydarzeń naukowych przyciągająca studentów i doktorantów nie tylko z Polski ale i innych krajów europejskich w celu dyskusji o przemianach politycznych, gospodarczych i społecznych w Europie w XXI wieku. Z mojej strony mogę dodać, iż zarówno organizatorzy jak i uczestnicy tworzą niesamowitą atmosferę, która nie tylko buduje nowe relacje ale pozwala skonfrontować wiedzę i stosunek do wielu problematycznych kwestii.
Konferencja odbędzie się w dniach 27-28.04.2017 w Gdańsku. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wniesienia opłaty, wypełnienia formularza zgłoszeniowego, wysłania abstraktu oraz artykułu jak również wymogów redakcyjnych znajdują się w poniższym linku:
Wydarzenie na Facebook'u: www.facebook.com/events/385000408503384/ 

Gorąco polecam i zapraszam do uczestnictwa!


Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

Komisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich ogłasza V polską edycję konkursu Etyka w finansach (Ethics in Finance)!


21.01.2017 13:08
Organizatorem światowej edycji jest Obserwatorium Finansowe, szwajcarska fundacja non profit w Genewie www.robincosgroveprize.org. Jednym z partnerów międzynarodowej edycji jest Międzynarodowy Fundusz Walutowy. To świetna okazja by podzielić się własnymi pomysłami dotyczącymi kwestii etyki, która współcześnie jest marginalizowana w świecie finansów. Najlepsze prace zostaną nagrodzone publikacjami oraz nagrodami finansowymi! Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.zbp.pl/public/repozytorium/wydarzenia/images/styczen_2017/konkurs_KEB/Etyka_w_finansach_-_ulotka_170111_EO.pdf   

Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"
Znamy wyniki II Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych ZUT w Szczecinie ! [foto]


07.12.2016 13:08
Dnia 26.11 br. poznaliśmy wyniki sesji, która odbyła się dzień wcześniej na Wydziale Rolnictwa i Kształtowania Środowiska ZUT. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze koło zdobyło 2 wyróżnienia! Co warto zaznaczyć oba miejsca na podium należały do nas! Julia Hoffmann zajęła 3 miejsce zaś Marzena Kaźmierczak 2 miejsce. To pierwsza taka sytuacji w tej sesji, gdzie uczestnicy naszego koła zajmowali dwa miejsca na podium. Serdecznie im gratulujemy oraz składamy wyrazy uznania dla zwycięzców prowadzonych przez dr. Karolinę Ertmańską z Katedry Marketingu.

Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

W kilku słowach o II Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych ZUT w Szczecinie ! [foto]


25.11.2016 13:02 
Tegoroczna edycja sesji SKN w Szczecinie odbyła się w typowo jesiennej aurze. Pogoda nie znużyła jednak tych, którzy z wytchnieniem oczekiwali na moment prezentacji wyników swoich badań. O ile nie licząc wysiłku związanego z przygotowaniem referatów, uczestnicy musieli zmierzyć się z tremą związaną niewątpliwie z prezentacją. My naturalnie zwróciliśmy uwagę na Blok Ekonomiczny, gdzie nasze koło reprezentowało aż 3 członków. Najbardziej doświadczona Marzena Kaźmierczak zajęła się problemami i doświadczeniami młodych ludzi na wielkopolskim rynku pracy. Następnie Julia Hoffmann w ciekawy przedstawiła swoją pracę zatytułowaną "HOTEL SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY, CZYLI JAK ZAPOBIEGAĆ BEZROBOCIU WŚRÓD WYCHOWANKÓW DOMU DZIECKA NA PRZYKŁADZIE SO STAY HOTEL I GDAŃSKIEJ FUNDACJI INNOWACJI SPOŁECZNEJ". Zakończenie Bloku Ekonomicznego zostało zaakcentowane przez nas, gdyż Robert Grabowski wyjaśnił ocenę wpływu programu rządowego "Rodzina 500 Plus" na polską gospodarkę, prowadząc swoje badania w regionie zachodniopomorskim. 
Ze swojej strony mogę dodać, że tegoroczny Blok był bardzo ciekawy,a jego uczestnicy zaprezentowali naprawdę solidny warsztat w kwestii autoprezentacji. Gratuluję naszym członkom oraz wszystkim pozostałym, reprezentującym szczególnie KN "FIFO" oraz SKN "Inwestor" WEk ZUT.
Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dzisiejszego wydarzenia dostępnej w galerii.
Oczywiście z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników sesji oraz na jutrzejsze uroczyste zakończenie, z którego także zamieścimy fotorelacje w naszej galerii! Poniżej link z całym programem sesji.
www.zut.edu.pl/sesja-studenckich-kol-naukowych.html

Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

Budowanie relacji polsko-niemieckich w oparciu o ochronę przygranicznych Parków Narodowych!


19.11.2016 19:02 
W dniach 17-18.11.2016 nasze koło razem z dr.hab. Łącką oraz kierownikiem projektu po polskiej stronie dr. Wojciechem Zbaraszewskim wzięło udział w polsko-niemieckich warsztatach "Aktywność turystyczna na przygranicznych obszarach chronionych na przykładzie Parków Narodowych Ujście Warty oraz Dolina Dolnej Odry". Tematem przewodnim było poznanie oraz próba rozwiązania współczesnych problemów związanych z ochroną przygranicznych obszarów turystycznych oraz analiza kierunków ich rozwoju. Pierwszego dnia po przyjeździe do Słubic zostaliśmy oprowadzeni przez jego byłego burmistrza dr.inż Ryszarda Bodziackiego, poznając historię oraz najważniejsze miejsca miasta jak również przygranicznego Frankfurtu nad Odrą.Wieczorem odbyła się integracja w klubie "Witkacy" ze studentami Uniwersytetu w Greifswaldzie a następnego dnia wyruszyliśmy do PN Ujście Warty. Główną atrakcją było podziwianie w promieniach porannego słońca wylotu gęsi jak również spacer ścieżką przyrodniczą "Mokradła". Później odbyły się krótkie warsztaty gdzie razem z niemieckimi przyjaciółmi rozwiązywaliśmy postawione przez przedstawicieli PNUW problemy badawcze. Po zakończonych pracach w drodze powrotnej odwiedziliśmy Kostrzyn nad Odrą. W Hotelu Bastion rozmawialiśmy już o kolejnym wspólnym projekcie, który będzie realizowany w styczniu!

obrazekPiotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"


Spotkanie organizacyjne ! Zapraszamy !


06.11.2016 15:30
Zapraszamy serdecznie proaktywnych studentów na spotkanie organizacyjne naszego koła (pierwsze w tym roku), które odbędzie się w sali piwnicznej (nr.23) na ul.Żołnierskiej 47 9 listopada w godz. 13-13:30. Przedstawimy nasz charakter funkcjonowania oraz proponowane aktywności. Jeśli nie możesz uczestniczyć skontaktuj się na naszego emaila: sknzutanalitycy@gmail.com lub piotr1305.pk@gmail.com ! Do zobaczenia na miejscu!

Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"


Nowy nabór, nowe cele, nowy plakat !


24.10.2016 21:12
Od dnia dzisiejszego na Wydziale na ul.Żołnierskiej i ul.Janickiego zawisły plakaty promocyjne naszego koła autorstwa Roberta Grabowskiego! Znajdziecie na nich wszystkie niezbędne informacje do kontaktu z nami oraz korzyści płynące z działalności. Oczywiście resztę szczegółów przedstawimy na naszym spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się na początku listopada br. 

Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"

obrazek


Niedługo nowy nabór na rok akademicki 2016/2017 ! 


9.10.2016 21:40
Początek roku akademickiego już nami a my zaczynamy planować formy aktywności w naszym kole! Jak co roku organizowany będzie nabór nowych członków, więc jeśli jesteś osobą dla której papier ukończenia studiów to nie wszystko, serdecznie zapraszamy! Termin spotkania organizacyjnego planowany będzie na początek listopada br. na ul.Żołnierskiej 47. Podczas niego przedstawione zostaną zasady i zakres funkcjonowania koła oraz będzie można zapytać o wszelkie dręczące was kwestie :) Dokładny termin oraz sala na wydziale przy ul.Żołnierskiej zostaną podane pod koniec następnego tygodnia, więc bądźcie czujni!

Piotr Kowalik, prezes Studenckiego Koła Naukowego "Analitycy"