Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Działalność

Witaj na stronie poświęconej działalności studenckiego koła naukowego ANALITYCY. Zapraszamy do zapoznania się z charakterem funkcjonowania koła oraz jego ofertą. Zamieszczone zostały tutaj abstrakty, publikacje naukowe o szerokiej tematyce ekonomicznej autorstwa byłych i obecnych członków, informacje o realizowanych kursach, szkoleniach jak również zbliżających się konferencjach czy wykaz instytucji oraz partnerów z jakimi współpracujemy. Nie mogło zabraknąć także galerii zdjęć dokumentujących naszą pracę!


Studenckie Koło Naukowe "Analitycy" powstało wiosną 2014 roku i już w maju tego roku jego członkowie reprezentowali nasz Wydział i Koło na Konferencji we Wrocławiu. Od tego czasu regularnie uczestniczymy w różnych konferencjach o zasięgu ogólnopolskim czy międzynarodowym, w spotkaniach z przedstawicielami kół naukowych z całej Polski czy specjalistami ze świata ekonomii. W planach mamy realizację szkoleń rozwijających kompetencje i podnoszące naszą wartość w oczach przyszłego pracodawcy. 

  


obrazek


Logo obowiązujące od 2016 roku autorstwa Piotra Kowalika


 


 


Zapraszamy do korzystania z naszej strony! W razie jakichkolwiek pytań odsyłamy na nasz adres email: sknzutanalitycy@gmail.com